BENSIMON MĘSKIE TRAMPKI NILS GRANATOWE

Dostepnosc: W magazynie

Cena: 179,00 zł

Cena promocyjna: 107,40 zł

Krótki opis

To jedna z najbardziej kultowych marek francuskich licząca sobie ponad 30 lat. Powstała we wczesnych latach 80, uwaga to nieprawdopodobne ale jednak, z nadwyżki dostaw tenisówek dla wojska!!!! Serge Bensimon z niesamowitą ekspresją przeszedł z koszar do świata mody i zagościł w nim na stałe tworząc nieprawdopodobnie kolorowe tenisówki. To od początku nie były tylko zwykłe tenisówki, to raczej styl życia które wyznacza podróże, pasja, elegancja i radość życia. Tenisówki stają się modne i rozpoznawalne na całym świecie. We wczesnych latach 80-tych, Serge otworzył , z bratem Yves , pierwszy butik w dzielnicy Marais, na słynnej rue des Francs Bourgeois. Dziś już można mówić o stylu "Bensimon" obfitym w mieszanki gatunków, kolorów, swobodnej elegancji i kobiecego ducha. Trzeba powiedzieć, że tenisówki Bensimon noszą dzieci, kobiety, mężczyźni, nastolatki, mamy córki i babcie z dziadkami, ich wszystkich przyciąga niezliczona liczba kolorów, która jest tak bogata, że może służyć za paletę barw, odcieni. Również Bensimon dziś to nie tylko tenisówki, trampki to także klasyczne Marie Jane E czy baleriny. Wybór jest bardzo duży. Co roku powstają linie limitowane, których ilość jest ograniczona i naprawdę nie łatwo jest je kupić.
Serge Bensimon jest bardzo znaną postacią nie tylko w świecie mody ale również w świecie sztuki i architektury, która jest jego ogromna pasją. W roku 2009 otworzył swoja własną galerię sztuki: Galeria S.Bensimon, również rozszerza swoją sprzedaż na wyjątkowy design, który od kilku lat jest bardzo ważnym elementem ŚWIATA BENSIMON. To znacznie więcej niż tylko modowa marka, to wyjątkowe poczucie estetyki, smaku.

Męskie trampki granatowe z klasycznej kolekcji na wiosna, jesień 2014. Idealne na na każdą okazję.
Najwygodniejsze i najładniejsze!
Materiał: guma i tkanina.
tenisówki są szyte.

Bensimony mają stałe miejsce na łamach najlepszych magazynów modowych świata. Są noszone przez największe gwiazdy świata filmu i muzyki. Proste, ponadczasowe wzornictwo, autentyczność i swoboda z jaką Bensimon wyraża emocje sprawiły, że produkty tej marki są wybierane i nosze przez kolejne pokolenia. Moda nie ma zmieniać ludzi, ale dawać im pewność siebie i podkreślać ich osobowość – to zdanie idealnie odzwierciedla charakter marki. Trampki w Vogue? Trampki nie. Bensimon – tak!

BENSIMON MĘSKIE TRAMPKI NILS GRANATOWE

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

 • BENSIMON MĘSKIE TRAMPKI NILS GRANATOWE
 • BENSIMON MĘSKIE TRAMPKI NILS GRANATOWE

* Wymagane pola

Cena: 179,00 zł

Cena promocyjna: 107,40 zł

 1. Trampki dla całej rodziny Recenzje wg Aga

  Nosimy wszyscy w rodzinie te trampki. Pasują do każdego stylu i są super wygodne. Nawet mogę je kupować w ciemno dla mojego nastolatka! (Dodano 05-07-16)

 2. Najlepsze! Recenzje wg Anna

  Uwielbiamy całą rodziną. Najlepsze, najwygodniejsze. (Dodano 24-03-15)

 3. Bardzo ładny, głęboki granat. Solidne wykończenie. Trampki z charakterem . Recenzje wg Agnieszka

  Bardzo ładny, głęboki granat. Solidne wykończenie.
  Trampki z charakterem . (Dodano 19-03-15)

Napisz własną recenzję

Recenzja produktu: BENSIMON MĘSKIE TRAMPKI NILS GRANATOWE

Blog Z potrzeby piękna... na Facebooku Z potrzeby piękna nasz Instagram Nasz Pinterest