Przełącznik Nav
Mój koszyk

stockholm — DREWNIANE LITERY Z HISTORIĄ

Cena promocyjna 24,50 zł Regular Price 35,00 zł
W magazynie
SKU
SWA208020
Duże drewniane litery wykonane z drewna w różnych odcieniach i kolorach. Każda wykonana ze starannie dobranego drewna pochodzącego z recyklingu. Naturalne lub malowane drewno jest specjalnie przygotowane, czyszczone i szlifowane. Litery są bardzo charakterystyczne dla przedmiotów pochodzących z Indii, często wykonane z elementów starych drewnianych domów, drzwi, lub okien. Zawsze z poszanowaniem tradycyjnych wartości kultury i środowiska naturalnego. Wykonane ręcznie co nadaje im szczególnego uroku. Pasują do każdego rodzaju wnętrz, najlepiej w formie kilkuliterowego napisu. Doskonałe dekoracje również do biura czy sklepu. Każda litera jest inna i niepowtarzalna, czasami różnią się tylko odcieniem lub całkowicie inną kolorystyką. Drewno może posiadać drobne nierówności lub ubytki. Wysokość : 18 cm. Litery mają przyczepione haczyki, które pozwalają na swobodne ich wieszanie.
stockholm — DREWNIANE LITERY Z HISTORIĄ
DREWNIANE LITERY Z HISTORIĄ stockholm — DREWNIANE LITERY Z HISTORIĄ stockholm — DREWNIANE LITERY Z HISTORIĄ stockholm — DREWNIANE LITERY Z HISTORIĄ stockholm — DREWNIANE LITERY Z HISTORIĄ stockholm — DREWNIANE LITERY Z HISTORIĄ stockholm — DREWNIANE LITERY Z HISTORIĄ stockholm — DREWNIANE LITERY Z HISTORIĄ
Duże drewniane litery wykonane z drewna w różnych odcieniach i kolorach. Każda wykonana ze starannie dobranego drewna pochodzącego z recyklingu. Naturalne lub malowane drewno jest specjalnie przygotowane, czyszczone i szlifowane. Litery są bardzo charakterystyczne dla przedmiotów pochodzących z Indii, często wykonane z elementów starych drewnianych domów, drzwi, lub okien. Zawsze z poszanowaniem tradycyjnych wartości kultury i środowiska naturalnego. Wykonane ręcznie co nadaje im szczególnego uroku. Pasują do każdego rodzaju wnętrz, najlepiej w formie kilkuliterowego napisu. Doskonałe dekoracje równie do biur czy sklepów.
Więcej informacji
KolorBiały
MateriałMix
Markastockholm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:stockholm — DREWNIANE LITERY Z HISTORIĄ