GWIAZDKA W KOLORZE MAUVE

Dostepnosc: W magazynie

78,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Krótki opis

W tym roku mamy przyjemność udostępnić Państwu wyjątkowe ozdoby w stylu skandynawskim. Chociaż oszczędne w kolorystyce to muszę powiedzieć że zachwycają wykonaniem, dbałością o najdrobniejszy szczegóły jak chociażby dekoracyjne zawieszki przy każdej z ozdób. Już same one są po prostu śliczne i bardzo przyjemne dla oka powodując że całość jest bardzo elegancka i zadowoli najbardziej wymagające osoby. Od kilku lat obserwowałam na blogach skandynawskich trendy przystrajania domów w okresie jesiennym i zimowym, wzbudzały one we mnie prawdziwy zachwyt. Te wszystkie serca z koralików, wyszywane gwiazdy czy ocynkowane domki na świeczki wprowadzają do domu niepowtarzalna atmosferę, przytulność i nastrój łagodności i spokoju. Nie może być inaczej bo przecież to w tym okresie najczęściej jesteśmy w domu, czytamy książki, siedzimy w fotelu z ulubionym albumem albo spotykamy się z przyjaciółmi czy z rodziną. Zapraszam serdecznie na kolejne półki gdzie naprawdę z olbrzymią przyjemnością przedstawię kolejne dekoracje na Święta Bożego Narodzenia z zaznaczeniem, że są one tak śliczne, że trudno z nimi będzie się rozstać nawet w okresie wiosennym. Co oczywiście nie stoi na przeszkodzie wszak i latem lubimy świece, lampiony i dekoracje. Zapraszam serdecznie.

GWIAZDKA jest w kolorze mauve (szalenie popularnym we Francji) została wykonana z delikatnego materiał, na końcu jest zakończona bardzo dekoracyjną kulą z drobniutkich, mieniących się koralików. GWIAZDKA ma 20 cm

Misterne wykonanie, dbałość o szczegóły, ogromne wyczucie smaku i prostota to cechy wszystkich dekoracji od Walther & Co, które mamy zaszczyt prezentować jako pierwsi w Polsce.

-Bloomingville-31

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • GWIAZDKA W KOLORZE MAUVE
  • GWIAZDKA W KOLORZE MAUVE
  • GWIAZDKA W KOLORZE MAUVE

Napisz własną recenzję

Recenzja produktu: GWIAZDKA W KOLORZE MAUVE

Blog Z potrzeby piękna... na Facebooku Z potrzeby piękna nasz Instagram Nasz Pinterest