Przełącznik Nav
Mój koszyk

PERNILLE CORYDON — KOLCZYKI Z BAROKOWĄ PERŁĄ

398,00 zł
Brak w magazynie
SKU
KOLCZYKI Z BAROKOWĄ PERŁĄ

Długie kolczyki z barokowa perłą. 

PERNILLE CORYDON — KOLCZYKI Z BAROKOWĄ PERŁĄ
PERNILLE CORYDON — KOLCZYKI Z BAROKOWĄ PERŁĄ PERNILLE CORYDON — KOLCZYKI Z BAROKOWĄ PERŁĄ PERNILLE CORYDON — KOLCZYKI Z BAROKOWĄ PERŁĄ PERNILLE CORYDON — KOLCZYKI Z BAROKOWĄ PERŁĄ PERNILLE CORYDON — KOLCZYKI Z BAROKOWĄ PERŁĄ

Barokowe kolczyki helena to niepowtarzalny i oszałamiający styl. To faworyt tej kolekcji, która pojawiła się w sklepie z Potrzeby piękna... z myslą o nadchodzących świętach i mam nadzieję, udanych imprez sylwestrowych. Szykowne i bardzo efektowne. Proszę zwrócić uwagę , że perły sa nierówne jest to charakterystyczne dla barokowych pereł w związku z tym kążdy kolczyk może się różnić trochę od siebie.

Kolczyki z barokowymi perłami czy klasycznymi są w tej chwili jednym z najbardziej modnych dodatków. królują na wszystkich wybiegach mody, są w magazynach i noszą je zarówno Panie jak i Panowie. Dziewczyny lubiące odrobinę ekstrawagancji, będą nosić je albo pojedyńczo albo w każdym uchu innej wielkości perła. Jest to szalenie modny trend, który wnosi trochę do wysokiej elegancji fantazji i zabawy.

Polecam. 

Biżuteria jest hipoalergiczna.

Polecam nosić również do dużych wełnianych czap. 

Materiał: 22K ZŁOTO I SEBRO, BAROKOWE PERŁY.

Długość: 3 CM

Więcej informacji
MateriałMix
MarkaPERNILLE CORYDON
KolorBiały
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PERNILLE CORYDON — KOLCZYKI Z BAROKOWĄ PERŁĄ