Nasz sklep

Drodzy Państwo,

Ten sklep jest stworzony z myślą przede wszystkim o tych, dla których mieszkanie jest czymś więcej niż tylko „dachem nad głową”. To nie przypadek sprawił, że na początek wybraliśmy marki Rice i House Doctor, które są dla nas autentycznym źródłem inspiracji. Pierwsza z nich zabiera nas w podróż do świata kolorów nie szczędząc nam ich ilości i pokazując jak można się nimi bawić dekorując swoją przestrzeń czyli dom. Druga marka to odnośniki do rzeczy z historią a więc odnosząca się do stylu vintage. Z jednej strony pełne elegancji, subtelnego wdzięku z drugiej zaś nawiązująca do postindustrialnych form i stonowanej kolorystyki. Wybór należy do Państwa, życzymy przede wszystkim wielu inspiracji i pomysłów.

Zapraszamy Serdecznie !

Agnieszka i Jacek Kwiatkowscy

Sierpień 2009

 

Przyszedł czas na zmianę wpisu "O NAS", bo poszliśmy przez te dwa lata trochę do przodu i kilka rzeczy się zmieniło jak chociażby większa lista naszych producentów, z którymi dla Państwa współpracujemy.

Jednak przede wszystkim chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy są od początku z nami i do nas wracają. Podziękować za miłe telefony, maile i cudowne komentarze w sklepie po zakupach, za fajną atmosferę, chociaż wydawać by się mogło że w świecie wirtualnym to nie jest istotne, za pytania i uwagi, dziękujemy za to, że jest porostu miło :) .

Z pewnością pamiętacie Państwo, od kogo zaczynaliśmy... od Rice i House Doctor, marki, które były zupełnie niedostępne w Polsce i nawet nieznane a dziś.... dziś dalej znajdziecie Państwo produkty zarówno znanego z ekstremalnie kolorowego podejścia do życia Rice jak i bardziej stonowanego, poważnego House Doctor. Ale obok nich na półkach pojawiły się kolejne marki duńskie: Bloomingville bardzo mocno skierowane na stylistykę vintage, a także Nordal, Madame Stolz, i Sebra dla naszych pociech.

Dziś Z potrzeby piękna... to nie tylko styl skandynawski, który w prawdzie pozostaje naszym ulubionym jednak po kilku podróżach i fantastycznych odkryciach postanowiliśmy otworzyć się na szersze doznania, które sprowadziliśmy dla nas i dla Państwa Francji, Holandii, Bali czy nawet Japonii. A to nie koniec, bo już niedługo kolejne piękne rzeczy z innych stron świata zawitają do nas.

Pomimo różnorodnych przedmiotów, ich charakteru, stylistyki staramy się, aby nasz sklep był spójny, nie znajdziemy tu nowoczesnych form, wymyślnych przedmiotów, do których nie wiadomo jak się zabrać, ale za to wybieramy dla Państwa takie przedmioty, które mają w sobie to coś, co powoduje, że oczy uśmiechają się od samego patrzenia. Jest dużo przedmiotów vintage, ale też mnóstwo koloru na naszych półkach, bo prawdę mówiąc nie potrafimy bez niego żyć i lubimy mieszać i chociaż to trudna sztuka to jednak małymi kroczkami można jej się nauczyć a później to już niesamowita zabawa.

Życząc powodzenia w tworzeniu swojego najmilszego miejsca na ziemi, zapraszamy do odwiedzenia sklepu Z potrzeby piękna... po inspiracje, zakupy po miło spędzony czas spokojnie bez pospiechu, najlepiej z kawą i jabłecznikiem polanym sosem waniliowym.

Dziękujemy i zapraszamy !

Agnieszka i Jacek Kwiatkowscy

Sierpień 2011

Blog Z potrzeby piękna... na Facebooku Z potrzeby piękna nasz Instagram Nasz Pinterest Zapisz się na nasz newsletter