Newsletter

Zapraszamy do subskrypcji naszych newsletterów. Dzięki nim dowiedzą się Państwo, jako pierwsi o nowościach, produktach miesiąca i ofertach specjalnych. Informujemy w nich również o produktach sezonowych przypominając tym samym o zbliżających się ważnych dla naszego domu wydarzeniach. Pragniemy przypomnieć, że większość sprzedawanych przez nas produktów jest dostępna w niewielu miejscach poza naszym sklepem, w krótkich seriach i ze względu na częste zmiany kolekcji często trudno jest ponownie zamówić upatrzony przedmiot. Warto więc być z nami na bieżąco:) Serdecznie zapraszamy !

* Pola wymagane
Interesuje mnie dodatkowo następująca tematyka:


Podanie imienia i nazwiska nie jest obowiązkowe. Dodając je do  listy e-mailowej  sklepu „Z potrzeby piękna”, klient zgadza się na wykorzystanie przez sklep „Z potrzeby piękna” jego danych: imienia, nazwiska i adresu e-mail  w celach marketingowych i promocyjnych związanych z ofertą sklepu Z potrzeby piękna....

Administratorem danych osobowych jest  firma Kwiatusie.pl Jacek Kwiatkowski, z siedzibą przy ul . Paryskiej 16 lok. 9, 03-935 Warszawa. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu „Z potrzeby piękna” są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawy oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane można przeglądać oraz zmieniać po zalogowaniu do konta klienta  sklepu.

 

Blog Z potrzeby piękna... na Facebooku Z potrzeby piękna nasz Instagram Nasz Pinterest