PIERŚCIONEK BAGUE BELLA PIERRE DE LUNA

Dostepnosc: W magazynie

398,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Specjalnie zmyślą o świątecznych prezentach, przygotowałam dla Państwa ofertę od 5 OCTOBRE z odrobinę tańszą linią biżuterii. Zapraszam do skorzystania i zapoznania się z tą niezwykłą subtelną marką.
Pierścionek jest bardzo minimalistyczny ale bardzo urokliwy.
( BIAŁY KAMIEŃ, KSIĘŻYCOWY )
ROZMIAR: T55, T53

Właścicielką i kreatorką marki 5 OCTOBRE jest Sophie Pfeffer , która od dziecka odczuwa pasję do klejnotów i akcesoriów. Od wielu lat kolekcjonuje stare korale i biżuterię z epoki Napoleona III, ale także prymitywne ornamenty które są żywą inspiracją dla jej późniejszych projektów. Wychowana w świecie sztuki, mody marzyła o pracy twórczej związanej z biżuterią. jej marzenie spełnia się w roku 2004 , kiedy to pokazuje swoją pierwszą kolekcje. Kolekcja okazała się bardzo dużym sukcesem i Sophie poszła za ciosem tworząc kolejne swoje projekty pod nazwą 5 OCTOBRE. To co wyróżnia markę to połączenie surowych surowców z półszlachetnymi kamieniami, diamentami i 14 karatowym złotem. Każda sztuka jest ręcznie zrobiona we Francji Każdy klejnot ma szczególny charakter, jest ostrożnie wykonany i unikatowy.
Długie godziny spędzone przy ręcznym, ostrożnym wykonaniu biżuterii nadają jej wyjątkowości i unikatowy wygląd. Dzięki temu są szczególną ozdobą z jednej strony niezwykle minimalistyczną, subtelną a z drugiej wyrafinowaną i cudownie kobiecą.

Serdecznie zapraszam i polecam Panom mieć na oku dla swoich Pań.

Skład: srebro 925/1000 złocone złotem 24k 3 mikrony.

MARKA: 5 OCTOBRE

-5 OCTOBRE-31

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • -5 OCTOBRE-01
  • -5 OCTOBRE-01

* Wymagane pola

398,00 zł

Napisz własną recenzję

Recenzja produktu: PIERŚCIONEK BAGUE BELLA PIERRE DE LUNA

Blog Z potrzeby piękna... na Facebooku Z potrzeby piękna nasz Instagram Nasz Pinterest