PIERŚCIONEK OPEN COIN

Dostepnosc: W magazynie

194,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Struktury, materiały i kolory. Pernille nieustannie widzi nowe możliwości i szczegóły, które inspirują ją wszędzie. Skręcona biżuteria jest prosta - ale z niespodzianką.
WSZYSTKIE PIERŚCIONKI POLECAM MIESZAĆ TAK JAK POKAZUJĄ ZDJĘCIA, SĄ NA TYLE LEKKIE WIZUALNIE ŻE NAPRAWDĘ TRUDNO Z NIMI PRZESADZIĆ ;)
ROZMIAR 52
ROZMIAR 55


MATERTIAŁ : POZŁACANY

Wszystkie produkty są pakowane w bardzo estetyczne, oryginalne pudełeczka.
Jeżeli komuś z Państwa zależy na zapakowanie produktu na prezent, proszę o kontakt z przyjemnością się tym zajmę bez żadnych dodatkowych opłat.

"Tworzenie jest moją wielką pasją. Ciągle widzę nowe możliwości i formy. Potrzeba tworzenia zawsze była częścią mnie. Inspirują mnie moda, architektura, meble, natura i ludzie. Jestem bardzo uważna i widzę szczegóły, które inspirują , dotykają", mówi Pernille Corydon.
Prawdziwa pasja do tworzenia małych kawałków codziennego piękna z uproszczonym, ale odrębnym akcentem jest istotnym elementem wszystkich projektów biżuterii Pernille Corydon. Marka powstała w Danii w 2007 roku i od samego początku jest związana ze skandynawską prostotą.
Fascynacja otoczeniem i silne kształty, które można odkrywać wszędzie, jeśli uważnie się spojrzy na to co nas otocza. Przyroda jest nierozłącznym elementem wszystkich kolekcji Pernille Corydon, wyjątkowo pięknie wprowadza ja do naszego życia w kształtach i kolorach swojej biżuterii. Pernille opowiada nam historie i chce nam, swoim klientom dać możliwość wyrażenia swojej osobowości i kobiecości, poprzez noszenie takiej a nie innej biżuterii. każda kolekcja to wspomnienie, pamięć, czysty język który pozwala na łączeniu elementów w dowolny sposób, w taki jaki chcemy i tak jak czujemy się najlepiej. Elementy można zdejmować i dokładać, można dokupić osobno zawieszki i tworzyć swoje własne mini osobiste projekty, dla siebie i dla tych bliskich których chcemy obdarzyć czymś wyjątkowym.
Biżuteria Pernille Corydon jest sprzedawana przez ponad 500 sprzedawców detalicznych w 18 krajach takich jak Kopenhaga, Helsinki, Berlin, Londyn, Paryż, Nowy Jork i Tokio i również od dziś POLSKA :).

Urodzony w 1976 roku Pernille Corydon dorastała w małym miasteczku Kerteminde na duńskiej wyspie Funen. Podpatrywanie prac rzemieślników we wczesnym dzieciństwie oraz niepowtarzalny talent projektantki zaowocowało powstaniem marki PERNILLE CORYDON W 2007 roku .

POMOCNE!


13,4 mm / Size 42
14,0 mm / Size 44
14,6 mm / Size 46
15,9 mm / Size 50
16,5 mm / Size 52
17,5 mm / Size 55
18,1 mm / Size 57
18,5 mm / Size 58
18,8 mm / Size 59

INSPIRATION FOR USE


Baby finger
Size 46 / 50

Ring finger
Size 50 / 52 / 55 / 57 / 59

Middle finger
Size 55 / 57 / 59

Index finger
Size 55 / 57 / 59

Thumb
Size 55 / 57 / 59

Midi/tip rings
Size 42 / 44 / 46 / 50


Zapraszam serdecznie i bardzo polecam
Agnieszka Kwiatkowska

-Pernille Corydon-31

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • -Pernille Corydon-01
  • -Pernille Corydon-01

* Wymagane pola

194,00 zł

Napisz własną recenzję

Recenzja produktu: PIERŚCIONEK OPEN COIN

Blog Z potrzeby piękna... na Facebooku Z potrzeby piękna nasz Instagram Nasz Pinterest