Przełącznik Nav
Mój koszyk

TINE K. HOME — TABORET Z ANTYCZNEGO DRZEWA WIĄZOWEGO

780,00 zł
W magazynie
SKU
305001

Taboret może być stoliczkiem, który świetne sie sprawdzi zarówno w sypialni jak i w salonie. W Skandynawii bardzo często jest atrakcyjnym dodatkiem w łazienkach. taboret jest wykonany ze starego drewna wiązowego, elm wood.

TINE K. HOME — TABORET Z ANTYCZNEGO DRZEWA WIĄZOWEGO
TABORET Z ANTYCZNEGO DRZEWA WIĄZOWEGO TINE K. HOME — TABORET Z ANTYCZNEGO DRZEWA WIĄZOWEGO TINE K. HOME — TABORET Z ANTYCZNEGO DRZEWA WIĄZOWEGO TINE K. HOME — TABORET Z ANTYCZNEGO DRZEWA WIĄZOWEGO TINE K. HOME — TABORET Z ANTYCZNEGO DRZEWA WIĄZOWEGO TINE K. HOME — TABORET Z ANTYCZNEGO DRZEWA WIĄZOWEGO

Jeżeli ktoś z Państwa lubi wnętrza proste, minimalistyczne ale za to z tak zwanymi perełkami, które przyciągają wzrok , które są ponadczasowe i dekoracją samą w sobie z pewnością zainteresuje się taboretami z antycznego, litego drewna wiązowego. Jest to produkt unikatowy, ekskluzywny i niepowtarzalny. Każdy taboret jest więc unikatowy i żaden się nie powtarza. Wiąz to twarde i ciężkie drewno, które jest odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne ( często wykorzystuje się wiąz do budowy łodzi). Wszystkie taborety mają naturalny antyczny wygląd, wiąz który został wykorzystany do ich budowy jest bowiem drewnem wiekowym i widać na nim miniony czas a także historie jego 'życia" ( jak chociażby okopcenie i przetrwanie). Jednak wszystkie jego doświadczenia tylko pogłębiają jego piękno, charakter i nie stanowią żadnej przeszkody w normalnym jego użytkowaniu a także nie ujmują nic z jego wyjątkowej urody. Świetnie nadaje się jako niewielki stoliczek pod kawę, do łazienki czy sypialni Polecam serdecznie! Dla ciekawostki, może dodam że w mitologii skandynawskiej , pierwsza kobieta została stworzona z drewna wiązu. Mało kto wie ale w XVIII i XIX wieku wiązy były drzewami ozdobnymi w późniejszych latach, rozprzestrzeniająca się choroba tych drzew, prawie je wszystkie zniszczyła w Europie i była to jedna z największych klęsk dotyczących drzew. Trwało to kilkadziesiąt lat i wiąz był naprawdę zagrożonym gatunkiem, który był bardzo blisko wyginięcia w Europie. W latach współczesnych Unia Europejska przyjęła specjalny projekt mający na celu ochronę i popularyzację wiązów.

UWAGA !

ROZMIAR PODANY JEST W PRZYBLIŻENIU: wysokość 44 cm siedzisko 20 x 35,5 cm

 

Więcej informacji
KolorBrąz
MarkaTINE K. HOME
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:TINE K. HOME — TABORET Z ANTYCZNEGO DRZEWA WIĄZOWEGO