Przełącznik Nav
Mój koszyk

CAMPOMAGGI — TOREBKA MIA

1 598,00 zł
W magazynie
SKU
CAMP-T

Ręcznie robiona torba w stylu vintage włoskiej marki Campomaggi.

CAMPOMAGGI — TOREBKA  MIA
CAMPOMAGGI — TOREBKA  MIA CAMPOMAGGI — TOREBKA  MIA CAMPOMAGGI — TOREBKA  MIA CAMPOMAGGI — TOREBKA  MIA CAMPOMAGGI — TOREBKA  MIA

Bardzo originalna, średniej wielkośći torebka wykonana w 100% wysokiej jakości skóry, która w każdym roku użytkowania uzyska większą miękość. Torebka ma bardzo dekoracyjne zapięcie oraz na około efektowne nity. Pasek jest regulowany z możliwością całkowitego zdjęcia i stworzenia z torebki kopertówki do ręki, jest również drugi pasek, krótszy który służy być może w czasie bardziej oficjalnych wyjść. Każda torebka marki Campomaggi ma odciśnięte na tyle logo (mała ryba).  Wszystkie torby są dopracowane w unikalnym procesie produkcyjnym. Proszę pamiętać, że każda torba może się różnić w kolorze trochę od siebie i że nigdy nie ma 2 takich samych. Torby maja wygląd vintage i są postarzane celowo tak aby wygladały jak wyciągnięte z szafy babci czy dziadka. 

Dla Państwa wygody i komfortu marka Campomaggi do każdej swojej skórzanej torby dodaje, specjalny preparat do konserwacji skóry razem. Zestaw ten oczywiście jest zapakowany w firmowy woreczek. To wielka przyjemność, ponownie gościć markę na stronie Z potrzeby piękna i mieć ją w swojej ofercie. Skóra pachnie obłędnie.

100% MADE IN ITALY!

Kolor: Czarna
Materiał: SKÓRA BYDLĘCA
Rozmiar:25 x 13 x 4 cm

100% MADE IN ITALY!

 

 

Więcej informacji
MateriałSkóra
MarkaCAMPOMAGGI
KolorCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CAMPOMAGGI — TOREBKA MIA