TORNISTER KORALOWY

Dostepnosc: W magazynie

Cena: 299,00 zł

Cena promocyjna: 209,30 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Krótki opis

Szanowni Państwo, ilośc maili i próśb o ponowną sprzedaż tornistrów bakker made with love, spowodowała że ponownie udostępniliśmy ich sprzedaż w naszym sklepie. To najładniejsze tornistry i najbardziej wygodne dla naszych pierwszoklasistów. Obie moje córki na tych tornistrach doszły do 4 klasy. Specjalnie na Państwa życzenie z wielką przyjemnością, zapraszam do zapoznania się z ofertą :). Obok tornistrów świetne, lekkie piórniki, kolorowe zeszyty i teczki, niezbędne w życiu ucznia a także w życiu mamy ucznia. Bardzo popularne we Francji tornistry w stylu vintage. Idealne dla maluchów, które żegnają się z przedszkolem i zaczynają kolejny etap swojej edukacji w zerówce lub pierwszej klasie. Tornister jest lekki, ma w środku kieszonkę na ekspres a na zewnątrz są dodatkowo umieszczone dwie kieszonki na szkolne drobiazgi. jestem przeciwnikiem wielkich "jumbo" tornistrów, które tylko w większości korcą dzieci, ale i nas rodziców, żeby pakować w nie różne zabawki i dodatki nie koniecznie w szkole istotne i potrzebne:). Tornister jest impregnowany od środka, ma regulowane szelki oraz zapięcia na klamerki. Rozmiar 30 x 8 x 37 cm

Bez względu na to czy to będzie ten tornister czy inny, proszę nie zapomnieć kupić do niego małego przyjaciela, takiego do kieszonki w spodniach, tornistra czy fartuszka:).Z DOŚWIADCZENIA :
Nie polecam prać w pralce, zrobiłam to dwa razy z czystego lenistwa i trochę się bardziej przetarł. Gąbka, mydło i wanna w zupełności wystarczy.


PRODUCENT:
BAKKER MADE WITH LOVE

-bakker made with love-31

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • KORALOWY TORNISTER
  • -bakker made with love-01
  • KORALOWY TORNISTER
  • -bakker made with love-01
  • KORALOWY TORNISTER
  • KORALOWY TORNISTER

Napisz własną recenzję

Recenzja produktu: TORNISTER KORALOWY

Blog Z potrzeby piękna... na Facebooku Z potrzeby piękna nasz Instagram Nasz Pinterest