new colors stree fashion

 

Od kilku lat mamy prawdziwą zmianę warty jeżeli chodzi o paletę kolorystyczną, która maszeruje na wybiegach mody, w magazynach a co za tym idzie oczywiście na ulicy.
Z przyjemnością patrzę jak zmienia się ulica, nabierając kolorów i różnorodności. Trzeba jasno sobie powiedzieć, że dominacja szarości i czarnego naprawdę się skończyła i nadeszła era nowej generacji kolorów. Głównym i wiodącym z nich jest kolor wino ze wszystkimi jego pochodnymi a więc bordo, buraczkowy, marsala, rosewood czyli burak z większą ilością różu, brunatny a nawet karminowy, poźniej blush a więc połączenie różu z pomarańczowym, nude, różowy i oczywiście tabacco czy camel. Wszystkie te kolory do siebie pasują i mogą stanowić podstawową paletę kolorystyczną naszej garderoby na kilka sezonów niezależnie od pory roku. Wszystkim Paniom, którym kolor czerwony wydaje się zbytnio krzykliwy, za odważny, polecam zdecydowanie kolor bordo a już napewno kolor "brudnego buraka” lub rosewood , który to jest bardziej stonowany a jednocześnie mający w sobie moc i charakter.
Latem dla uzyskania lekkości i świeżości, zabawy kolorami, wakacyjnej atmosfery łączymy z różem ( doskonale ), z kolorem brzoskwiniowym, ceglanym czy blush. Kolory te świetnie pasują do siebie, więc beż żadnych obaw można je łączyć z sobą i będzie to naprawdę widok wielce smaczny. Wieczorem zaś polecam tzw. TOTAL LOOK czyli zestawienie monochromatyczne, które można urozmaicić fakturą tkanin. Tu trzeba trochę się postarać i być konsekwentnym w wyborze elementów garderoby i jej kolorów, ale warto ponieważ efekt jest niezwykle elegancki i kobiecy. Tym Paniom, którym trudno żyć bez koloru czarnego polecam małe dodatki w kolorze wino czy bordo. Proszę spojrzeć na jedno ze zdjęć, dziewczyna ubrana jest cała na czarno a jedynym elementem wyróżniającym się są klapki w kolorze wina. Dla mnie bardzo fashion ale bez nadęcia i zbytniej przesady. Polecam podpatrzeć jak nosi bordo Victoria Beckham - wooow! Jej zestaw spódnica w kolorze wina i do tego niebieska koszula, to dla mnie mistrzostwo świata. Dostojnie ale seksownie i bardzo stylowo. Zimą zaś do tej gamy kolorystycznej dołączy również granat, dodający naszym stylizacjom odrobine wyrafinowania, ciężkość i szyku.

 

new color rosewood

nowy kolor steefashion rosewood