Z potrzeby piękna … przy Walecznych 5 w Warszawie istnieje od 2012 roku. Jest to miejsce, które stworzyłam z myślą o tych, którzy lubią zapachy, dotyk, spotkanie z drugim człowiekiem, wrażenia tu i teraz i życzliwe pogaduchy. Przez ponad 10 lat istnienia Z potrzeby piękna… skupiłam się na wnętrzach, ich aranżacji, dekoracji. Podpowiadałam, pokazywałam kolory, trendy, style, wygodne rozwiązywania. Przyszedł jednak czas kiedy potrzeba zmiany wzięła górę i bardzo naturalnie, dzięki marce AIAYU od wnętrz przeszłam do FASHION, jednocześnie pozostawiając sobie tą przyjemność proponowania Państwu rzeczy unikatowych z całego świata, które są spotkaniem przeszłości z teraźniejszością.

Dziś Z potrzeby piękna… przy Walecznych 5 ma w swojej ofercie bardzo staranną selekcję wyjątkowych marek, które dedykują kolekcje kobietom świadomym swojego wyboru, ceniącym funkcjonalność, nowoczesność i wygodę a przy tym nie rezygnując z kobiecości, subtelności i autentyczności. Obok takich marek jak HUMANOID, AIAYU znajdziecie Państwo niezwykle oryginalne ubrania z kraju „kwitnącej wiśni" szyte z japońskiego ręcznie przetwarzanego lnu – ICHI ANTIQUES , niszową markę CAN PEP RAY  z najlepszymi bluzami i spodniami dresowymi na świecie szytą z bawełny japońskiej, FANT PROJECT , 5 OCTOBRE, STYLE IN, PERNILLE CORYDON, TINE K HOME … i wiele innych.

Jest wielką przyjemnością gościć Państwa u siebie , móc coś ofiarować, zainspirować, spotkać się i w tak szybkich czasach, niezauważalnie spędzić kilka godzin rozmawiając… o bardzo proszę ostatnio, dosłownie dwa dni temu z Panią o SADACH ŻOLIBORSKICH i pewnej cukierni, gdzie w tym przypadku to ja zyskałam ciekawe opowieści, historie i rozbudzoną ciekawość. I w moim odczuciu ta wymiana jest kwintesencją Z potrzeby piękna …

Dziękuję!

 Agnieszka Kwiatkowska